Globální Medialist – stovky tisíc novinářů na dosah ruky
29. února 2024·Tereza Žižlavská

Globální Medialist – stovky tisíc novinářů na dosah ruky

Q1 2024

V našem Medialistu najdete nyní přes 500 tisíc autorů a 230 tisíc redakcí z celého světa!

Komunikujte s novináři, kteří jsou důležití pro vaši značku, a zvyšte tím šance na zmínku v relevantních médiích.

V našem Medialistu najdete nyní přes statisíce autorů a redakcí z celého světa, kteří se dají filtrovat podle různých parametrů, jako je vyhledávání dle toho, o čem autor píše, v jaké redakci pracuje, nebo na jaké je aktuálně pozici.

Každý novinář má svůj profil, kde najdete jeho bio, všechny články, ale také důležité kontakty – u každého autora je k dispozici telefonní číslo a e-mail či odkaz na sociální sítě. Novináře můžete v Medialistu i jednoduše editovat či přidávat své vlastní autory.

Medialist

Každého novináře můžete jednoduše kontaktovat či mu přímo odeslat tiskovou zprávuMedialist funguje ve spojení s našim E-mailingem a Newsroomem v rámci naší publikační platformy, kde můžete tvořit, upravovat a rovnou i distribuovat vaše tiskové zprávy či články. U nás máte vše na jednom místě.

S Mediaboardem získáte přehled o dění nejen v Česku a na Slovensku, ale také v celém světě. V dnešním dynamickém mediálním prostředí je klíčové mít přehled o tom, co se děje nejen ve vašem okolí, ale i na druhé straně planety. S naší platformou máte na dosah zprávy z více než 229 zemí.

Monitorujeme média v celé Evropě, USA, Kanadě, Japonsku, Rusku či Koreji... a další země postupně přibývají.

Pro vyzkoušení globálního Medialistu kontaktujte svého account manažera, nebo nám napište na info@mediaboard.com.

Pokud u nás ještě účet nemáte, klikněte na tlačítko níže!